نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج | گوهردشت عظیمیه فردیس شهریار اندیشه حصارک
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج | گوهردشت عظیمیه فردیس شهریار اندیشه حصارک 19-02632215718

تاریخ انتشار : 1401/4/7/ نمایش : 283 / نظرات : 0

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در کرج فردیس گوهردشت عظیمیه مهرشهر

02632215718-19

اینجا مرکز تعمیر لوازم خانگی در کرج و حومه می باشد اگر یکی از لوازم خانگی شما مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، کولر گازی، جاروبرقی، مایکروفر و اجاق گاز دوو شما مشکل دارد میتوانید با تعمیرگاه ما تماس بگیرد تا در کمترین زمان یکی از بهترین و مجرب تربن تکنسین های تعمیرات دوو را به محل شما اعزام کنیم خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته می باشد. اگر لوازم خانگی شما با هر برندی خراب شده است، نگران نباشید و برای ارتباط با دفتر تعمیرات کرج با شماره تلفن های زیر و نزدیکترین شعبه ما تماس بگیرید. شعب تعمیرات نمایندگی تعمیرات دوو کرج در گوهردشت، حصارک، عظیمیه، خرمدشت ، کمال شهر ، حصارک ، مهرشهر، فردیس، ملارد ، مارلیک ، محمدشهر، ماهدشت، اندیشه ، شهریار، باغستان ، دهقان ویلا ، شاهین ویلا ، مشکین دشت و ..... می باشد. DAEWOO

تلفن دفتر نمایندگی کرج و فردیس : 

02632215718-19

02632214735-36

02632200230

02632200370

تلفن دفتر نمایندگی گوهردشت : 

02634457982

02634457983

جهت سفارش تعمیر در ایام تعطیل :

09125667723

خدمات تعمیر یخچال دوو در کرج

پیش از آن که به شرح تمامی خدمات نمایندگی های پس از فروش دوو در کرج بپردازیم. ابتدا به مهم ترین موضوع در زمان تعمیر یخچال دوو در کرج اشاره می کنیم. حتما برای شما نیز پیش آمده است که قصد تعمیر وسیله ای را داشته اید و تعمیرکار پس از عیب یابی به شما گفته که نیاز است قطعه ای از دستگاه را جدا کرده و تعویض نماید. اولین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که آیا این تشخیص درست است و قطعه اصلی شما واقعا دیگر کار نمی کند و در مرحله دوم با خود فکر می کنید که آیا فرد مورد نظر از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال دوو شما استفاده میکند؟

اگر این شرایط در مورد یخچال دوو پیش بیاید راه حل تنها مراجعه به تعمیرگاه نمایندگی اصلی تعمیر یخچال دوو در کرج می باشد ، چرا که در این مکان کارشناسان که با تجربه و دارای مهارت کافی هستند به محل اعزام می شوند و عیب وسیله را به درستی تشخیص داده و در مرحله ی تعویض قطعه، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند. استفاده از قطعه اورجینال سبب می شود تا یخچال دوو درست مانند قبل کار کند و به قسمت های دیگر یخچال آسیبی نرسد . در حالی که در صورت مراجعه به مراکز غیر معتبر و استفاده از قطعات تقلبی امکان هزینه های مجدد برای تعمیر یخچال دوو دوباره وجود دارد و برخی از مواقع یخچال دوو به جهت آسیب های وارده کاملا از کار می افتد.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

به تعمیرگاه یخچال دوو کرج خوش آمدید

خدمات ما در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر دوو در کرج شامل یخچال فریزر دوقلو دوو،یخچال تک دوو،فریزر تک دوو،یخچال ساید بای ساید دوو در استان البرز میباشد

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو در کرج

 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید
 • تعویض موتور یخچال فریزر
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید
 • رفع بوی بد یخچال فریزر
 • رفع آبریزی یخچال و ساید
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و غیره…

 

چرا تعمیرگاه مرکزی کرج را برای تعمیرات یخچال دوو خود انتخاب کنیم ؟
 1. تمامی تکنسین های ما دارای تخصص،تجربه و سابقه بالا در نمایندگی تعمیرات یخچال در کرج هستند.
 2. قطعات مصرف شده در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج همگی اورجینال و دارای ضمانت می باشند.
 3. نمایندگی تعمیر یخچال دوو برای آسودگی شما، تاریخ و زمان تعمیرات یخچال توسط شما تعیین می شود.
 4. ما خدمات تعمیر یخچال فریزر را شش ماه ضمانت میکنیم.

اقدامات نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

نمایندگی تعمیرات دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال فریزر دوو خود. ابتدا به مشتری کمک میکنند. تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود. تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار، خرابی را رفع نماید ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد. مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با نمایندگی تعمیر یخچال دوو و در صورت نیاز به تکنسین، مرکز خدمات پس از فروش یخچال دوو در کرج به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی، در کوتاه ترین زمان ممکن، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات کرج و تهران در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد. که جهت رفع ایراد به وجود آمده، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه تعویض این قطعات، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج فردیس شهریار برای اطمینان و آسودگی خاطر شما، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت ۶ ماه ضمانت می کند.

 

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

نکات ویژه:

چگونه بوی بد یخچال را از بین ببرید

راه حل:

گاهی غذاهای چند روز مانده مانند ماهی باقیمانده، گوشت یا سالادی که در گوشه ای از یخچال هفته ها به جا مانده، ممکن است بوی نامطبوعی ایجاد کند. اما بعضی مواقع حتی با از بین بردن علت بوی نامطبوع، بو همچنان در داخل یخچال باقی می ماند. با انجام راهکارهایی می توانید از شر این بو خلاص شوید. نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

 

تمیز کردن یخچال

گام اول، تمیز کردن کامل یخچال است. آن را خاموش کنید و تمام قفسه ها و کشوها را خارج کرده و غذاها را در محفظه ای خنک نگهداری کنید تا کار تمیز کردن به پایان برسد. قفسه هایی را که خارج کرده‌اید. داخل سینکی که از قبل با آب و صابون پر کرده اید. شناور کنید و در انتها تمام سطوح داخلی یخچال را کاملا خشک کنید.

 

بوزدایی با جوش‌ شیرین یخچال

مقداری جوش‌ شیرین را داخل ظرفی درباز بریزید و به مدت ۲۴ ساعت داخل یخچال قرار دهید تا بوی نامطبوع را به خود جذب کند. در پایان کار هم جوش‌ شیرین را دور بریزید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج _ مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در کرج، گوهردشت، عظیمیه ، شاهین ویلا ، مهر شهر، فردیس ، ملارد ، مارلیک، شهریار، مشکین دشت، محمد شهر، کلاک ، جهان نما ، دهقان ویلا ، باغستان ، گرمدره ، شهرک خاتم

بوزدایی با دانه های تازه قهوه

برای تقویت اثر بخشی جوش شیرین، دانه های تازه قهوه را روی بشقابی پخش کنید و آن را به مدت ۲۴ ساعت داخل یخچال قرار دهید.

 

بوی تازه ای در یخچال پخش کنید

چند گلوله پنبه‌ای را به عصاره وانیل آغشته کنید و آنها را به مدت چند‌ ساعت داخل یخچال بگذارید تا بوی تازه‌ای در آن پخش شود. همچنین می‌توانید به جای وانیل، پرتقالی را برش بزنید و آن را داخل ظرفی درباز داخل یخچال قرار دهید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج . مرکز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در کرج، گوهردشت، عظیمیه، شاهین ویلا، مهر شهر، فردیس، ملارد، مارلیک ، شهریار، مشکین دشت، محمد شهر، دهقان ویلا ، گرمدره ، کلاک ، جهان نما ، شهرک خاتم ، اندیشه

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر